Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Українське студентство обрало розвиток Надрукувати
  08.09.2010
  На виборах Студентського Президента України переміг Олег Соколик із Миколаєва. Третьокурсник-політолог запропонував для України ідеологію розвитку.

  news_2010-09-08_sokolyk.jpgМіжнародна програма Студреспубліка - унікальний мульти-фестиваль для молоді, єдиний і феноменальний місток між студентами, потужними експертами і прогресивними політиками, відбувся 20-24 серпня у Криму (м.Євпаторія, сел.Заозерне).

  Три послідовні етапи Студреспубліки-2010: вишівський, регіональний та всеукраїнський. До наступного етапу потрапляють лишень переможці попереднього. Цього року на фінал зібралися не лише переможці регіональних етапів, а й білоруської Студреспубліки. Темою регіональних Студреспублік-2010 стало "Місто майбутнього", а на фіналі учасники конструювали ідеологію майбутнього - України як цілісної держави, яка має вплив у світовому контексті.

  21 серпня в гості до Студреспубліки завітали заступник Міністра України у справах сім'ї, молоді та спорту Світлана Толстоухова та Міністр у справах молоді, сім'ї і гендерної політики АР Крим Тетяна Єжова. На урочистому відкритті вони зазначили, що не сумніваються у тому, що саме молодим і амбітним республіканцям вдасться віднайти правильні шляхи до успішного майбутнього.

  Щороку літній цикл Студреспубліки реалізовується у форматі створення власної діючої моделі країни та її відповідними установами і правилами, традиціями. Країна Студреспубліка має свої закони, органи влади, територію, валюту і всі інші атрибути справжньої держави. Під час проведення фінальної Студреспубліки-2010 було задіяно самі найсучасніші форми комунікації та електронного управління: голосування за допомогою системи магнітних карток, інтерактивні системи сповіщення та спілкування.

  У рамках фіналу Студреспубліки-2010 відбувся також цикл "круглих столів", майстер-класів та тренінгів від провідних експертів і прогресивних політиків України та закордону, серед яких: український бізнесмен і політконсультант Олександр Бланк, експерт зі стратегування Сергій Дацюк, московський політичний філософ Андрій Окара, топ-ведучий Максим Шевченко, методолог, директор Центру стратегічних досліджень Привозького федерального округу (Російська федерація) Сергій Градіровський, президент ГО "Центр соціально-консервативної політики (Україна) , бізнесмен Юрій Ліпчевський, професор, історик-міжнародник, політолог Олексій Гарань, кандидат політичних наук Олександр Лозовицький, професор, президент Асоціації КВН України Михайло Агранат, київський філософ і політичний аналітик Михайло Мінаков, кращий фотохудожник України Олександр Ктиторчук, громадський діяч, полковник СБУ у відставці Михайло Притула, громадський діяч, юрист Ігор Шевченко та багато ін.

  У день виборів з візитом прибув Народний депутат України Арсеній Яценюк, який взяв участь у фінальному спільному зборі Студреспубліки, де разом з експертами і молодими політиками обговорив проблеми та перспективи України та світу.

  news_2010-09-08_fraza.jpg

  За результатами смс-голосування Студентським Президентом став Олег Соколик - студент Миколаївського державного гуманітарного університету ім. П.Могили, представник створеної ще в перший день партії "Сталий розвиток".

  До студпарламенту увійшли: від партій - Дубовик Ганна, Богуславська Зоряна, Ващенко Роман (партія "Молодь майбутнього"), Прожейко Сергій, Деренюга Олег ("Сталий розвиток"), Приступа Богдан ("Ідея"). За мажоритарною системою депутатами стали: Годованець Владислав (край Південь), Олег Земляний (край Захід), Смірнов Олександр (край Схід), Марта Кулик (край Центр).

  Мульти-фестивальна частина також не лишилася без переможців: у конкурсі краси "Перша Леді" перемогла вінничанка Ксенія Саніна; Містером Студреспубліки став Олександр Ровняк з Ужгороду. Кубок КВН отримали також представники з Закарпаття - команда "Тяп-ляп". Головними мафіозі стали вінничани, у фестивалі аматорського відео гран-прі фестивалю отримав Петро Скорик із м. Севастополь, а за результатами смс-голосування у відео переміг Євген Кошин (м.Донецьк). Краще за всіх впоралися з нелегким квестом учасники з Чернігова, кращим фотографом визнали Антона Філоненка (м. Запоріжжя). Переможцем інтелектуальних ігор стала команда Донецька "Взмыв мурлы", "Нічна туса" визначила студентського топ-DJ - Beeton, а в започаткованому цьогоріч "Live Music Awards" перемогу отримав музичний гурт ETC (м.Суми).

   

  news_2010-09-08_sr.jpg

  Організатори: ВМГО "Студентська республіка" за партнерства мережі національних і місцевих громадських організацій, підтримку Студреспубліці надають Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерство освіти і науки України, НДЛМ. Сприяння надає Благодійний фонд "Богдана Гаврилишина".

  Технічні партнери: MSI, Лабораторія Касперського, видавництво "Смолоскип" та видавництво ім.О.Теліги

  Інформаційні партнери:  MaxxiTV, INTV (інтернет-телебачення), Главное.тв, Інформаційне агентство Е-Крым, радіо "Мелодія" та MfM, Транс-М радіо, RMX Power Hit Radio та "Радіо Плюс", Яскраве радіо, "Газета по-українськи" та журнал "Країна", "Молодь України", портали tut.ua, meta.ua, інформаційний портал про здоров’я "Здорово", ВВ (всеукраїнська щоденна громадсько-політична газета та портал).

  Джерело: Студентська республіка

   
     
  Рейтинг@Mail.ru