Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Кохання – запорука щасливої родини Надрукувати
  19.10.2009
  15 жовтня 2009 року в м. Сімферополі відбувся семінар "За збереження родини". Організаторами даного заходу виступили Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерства у справах сім’ї, молоді та ґендерної політики АР Крим.

  Основною метою семінару було максимальне висвітлення питання побудови сімейних відносин. Супрун Андрій Леонідович, майстер-практик НЛП, бізнес-тренер, відзначив важливість правильного розподілу ролей у родині і їх виконання. Разом з учасниками були встановлені мета відносин і шляхи спільного їх досягнення. Недаремно існує прислів'я, що закохані повинні дивитися не один на одного, а в одному напрямку.

  news_zzr_ini_krym_2009-10-15.jpg

  Також були розглянуті можливі проблеми, що виникають із появою першої та другої дитини; приведені приклади помилок, які можуть допускатися партнерами, що у свою чергу приводить до розладу в родині. Обговорювалося питання вгасання почуттів із часом та на фоні побутових проблем. Але й у цим питанні були надані цінні поради, як зберегти гостроту почуттів і дивувати кохану людину.

  rubel_small.jpg Рубель Анна, Студентський мер Криму, депутат Студентського парламенту України 2009-2010, одна з організаторів проекту ділиться своїми враженнями: "Мені було приємно займатись організацією проекту, тому що проблеми сім'ї є дуже актуальними в нашій країні. Наприклад, дівчата виходять заміж зовсім молодими, здійснюють цей крок не обдумуючи його. Або молоді люди ніяк не можуть прийняти остаточне рішення: бояться відповідальності і створюють сім'ї вже в 28-30 років. Розвіяти існуючі міфи і попередити молоді пари про труднощі сімейного життя - ось яку мету ми ставили при проведенні семінару".

  Андрій Леонідович максимально розкрив всі аспекти, якими цікавились молоді пари, за що активісти НДЛМ висловлюють йому щиру подяку. Адже кохання - запорука щасливої родини.


  Прес-служба НДЛМ Криму

   
     
  Рейтинг@Mail.ru