Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Кохайте та будьте коханими! (оновлено) Надрукувати
  01.10.2009
  У жовтні-листопаді Народно-демократична ліга молоді за підтримки Мінсім'ямолодьспорту реалізує традиційний проект "За збереження родини", який передбачає проведення семінарів для молодих родин у 6 регіонах і заключний Конгрес молодих родин у Києві.

  9 вересня 2009 року у прямому ефірі на телебаченні в передачі "Місце зустрічі - Хрещатик 26" на КРТ взяли учать Голова Народно-демократичної ліги молоді, керівник міжнародного оргкомітету Студреспубліки Павло Вікнянський, кандидат психологічних наук, декан факультету психології КІБіТ, розробник і ведуча програми "Абетка подружжя", експерт проекту "За збереження родини" Людмила Гридковець, а також громадська діячка, координатор програми "За збереження родини" Юлія Краєва.

  Під час прямого ефіру висвітлювалися актуальні проблеми на сімейну тематику: причини сварок у родинах, розлучення, аборти, сучасне інформаційне поле, яке популяризує розбещеність, а не сімейні цінності та багато інших.

  Павло Вікнянський підкреслив, що держава належним чином не піклується про родини. "Треба політична воля задля того, щоб реалізовувати відповідальну і послідовну політику держави щодо підтримки міцної сім'ї", - сказав він.

  Юлія Краєва акцентувала свою увагу на важливості позитивного прикладу сімейної моделі поведінки у родинах чоловіка та жінки.

  Людмила Гридковець зазначила, що в сім’ї тільки тоді буде лад і гармонія, коли чоловік і жінка кохають один одного по справжньому. І порадила при вирішенні важливого кроку у житті - одружитися чи вийти заміж - чоловік та жінка мають дати собі відповіді на наступні складні запитання:

  1. Чи хочу я прожити з цим чоловіком чи жінкою до кінця своїх днів (коли у старості він чи вона почне бурчати, недочувати, врешті-решт принести їй чи йому капці…)?

  2. Не дай Бог, якщо ваша друга половинка попаде в аварію і залишиться калікою на все життя, чи готові Ви доглядати і дбати про неї?

  Кохайте та будьте коханими!

  Примітка: Народно-демократична ліга молоді вже 5 рік поспіль за підтримки Мінсім'ямолодьспорту реалізує проект "За збереження родини". 14 листопада 2009 року планується проведення Конгресу молодих родин у Києві за участі експертів і представників влади.

  Якщо Ваша родина хоче взяти участь у семінарі "За збереження родини", тоді надсилайте свої заповнені анкети координаторам по регіонам (адресу ви знайдете в табличці, а анкету у додатку). Будемо раді бачити Вас і почути інформацію про Ваш сімейний досвід!

  Графік проведення семінарів "За збереження родини", 2009 рік

  Дата та місто проведення

  Прізвище та ім’я

  Місце проведення

  Контактний телефон

  4 жовтня 2009,
  м. Хмельницький

  Подворна Тетяна

  Вул. Свободи 16

  (093)6778381

  11 жовтня 2009, м. Чернігів

  Щерба Олександр

  Вул. Воровського 24 а

  (095)2712827

  15 жовтня 2009, м. Сімферополь

  Тєряєв Максим

  Вул. Гоголя 9

  (050)6337163

  24 жовтня 2009, м. Полтава

  Слизько Олег

  Вул. Сковороди 1/3

  (097)9298133

  31 жовтня 2009,
  м. Кіровоград

  Суркова Анна

  Вул. Калініна 36

  (050)6882729


  Звантажити форму анкети >>> [MS DOC, 89 кБ]

  Прес-служба НДЛМ

   
     
  Рейтинг@Mail.ru