Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Новому старту - новий старт! Надрукувати
  26.05.2009
  Події, що відбулися в соціально-економічному та студентсько-молодіжному життю нашої країни в період з 14 по 17 травня 2009 року, складно переоцінити.

  Адже саме в цей час ініціативна група молодих людей зі всієї України зібралася зробити перший крок на шляху до нового економічного і соціального розвитку нашого майбутнього в цій країні.

  Так, за ініціативи Народно-демократичної ліги молоді та ВМГО «Студентська республіка», за підтримки Голови правління Українського фонду миру Людмили Павлівни Супрун та Інституту економіки та прогнозування Національної академії наук України пройшов перший інноваційний проект «Україна сьогодні: Новий старт. Економічний і соціальний розвиток».

  Всеукраїнський конкурс економічних проектів та наукових розробок, а також організаційно-діяльнісна гра «Практичний оргплан змін української економіки» і як наслідок - Молодіжний економічний саміт «Україна сьогодні: Новий старт. Економічний і соціальний розвиток» - це цілісна програма заходів, спрямованих на виявлення в українському суспільстві потенційно нових, грамотних молодих фахівців, бізнесменів, науковців. Людей, готових на зміну навколишнього світу через пізнання і зміну себе. Індивідуальностей, здатних на рішучі дії заради позитивних змін у своїй країні.

  Не секрет, що для України ідея «Нового старту», або «Нового прориву», як така, не нова. Багато політичних та комерційних структур неодноразово намагалися «зібрати» кращі уми країни і використовувати їх ідеї в своїх особистих цілях (PR-акції до найближчих виборів або матеріальне збагачення за рахунок реалізації тих чи інших проектів). Проходять різні семінари і тренінги, збираються фокус-групи та громадські думки, запрошуються західні фахівці, але результат завжди один - проста балачки і марна трата дорогоцінного часу.

  У сформованій економічно-нестабільній ситуації в Україні, а також у період світової економічної кризи у нашій країні з'явилися принципово нові молоді та амбітні сили, які готові взяти на себе відповідальність за майбутнє вже сьогодні. Люди, які втомилися щодня чути про те, як все погано і страшенно навколо. Люди, які здатні відкрито заявити свою позицію і замість порожньої балаканини - дати чітку відповідь на те, як необхідно розвиватися нашій державі в найближчі 40-50 років. «Новий старт!» - це проект «Нового покоління» людей, які здатні відповідати за результат.

  Саме з такою позицією і таким настроєм у Київській області у с. Ворзель, санаторії «Зірка», пройшла Організаційно-діяльнісна гра «ПРАКТИЧНИЙ ОРГПЛАН ЗМІН УКРАЇНСЬКОЇ ЕКОНОМІКИ». Гра, яка відбувалася протягом трьох діб, входить до загальної концепції реалізації та проведення проекту «Україна сьогодні: Новий Старт! Економічний і соціальний розвиток» і є одним з ключових моментів даного проекту. Адже саме на грі відкривається істинна сутність кожного з нас, виявляються всі недоліки і вимальовується нове бачення вирішення тих чи інших проблем. ОДГ за своєю специфікою нагадує віртуальну реальність з елементами повного, схожого на гіпнотичне, занурення. Гра дозволяє відкинути всю складність реального світу і поглянути на нього абсолютно новими, чистими і світлими очима. Вона дозволяє відійти від звичних стереотипів і комплексів задля досягнення поставленої мети. У грі стираються всі межі між реальними знаннями і знанням реальності, між розумінням суті проблеми та реальними шляхами її вирішення.

  У грі - всі рівні, немає ніяких заборон та обмежень, крім тих, які ставить перед гравцями Керівник гри. Дуже важлива роль відводиться цьому персонажу - Керівник гри, від якого залежить 90% успіху гри. Потрібно мати блискучий акторський талант і відповідний психологічний настрой, щоб гідно зіграти цю роль. Як показала практика, з цією роллю блискуче впорався Вікнянський Павл, Голова НДЛМ, талановитий організатор і практик ОДГ, член Асоціації політконсультантів України, йому в черговий раз вдалося майстерно провести гру на вищому рівні. Адже відповідальність була дуже велика: у грі, поряд із студентами та аспірантами ВУЗів, брали участь імениті гуру нашої країни. Це: фундатор Київського міжнародного інституту соціології, консультант в галузі аналізу даних - Леонід Фінкель; експерт № 1 в області політичних і PR-технологій, кандидат історичних наук - Альона Сібірякова; експерт, кандидат економічних наук з Академії наук України - Ірина Кузнєцова, кандидат наук з державного управління, експерт - Олександр Безуглий; кандидат юридичних наук, експерт - Дмитро Косе та ін. відомі особи. Крім того, статусність заходу підтвердила участь у грі колег з Росії - московських вчених і професорів О. С. Анісімова, А. І. Патрушева і І. Ф. Різеншнауцера-мол.

  Мета, поставлена перед Грою, була досягнута титанічними зусиллями як гравців, так і безпосередніх організаторів ОДГ. По закінченню трьох гральних діб ОДГ поступово переросла в більш широкий і всеосяжний формат молодіжного економічного саміту, учасники якого в черговий раз підтвердили той факт, що Україні потрібні нові дії, нові плани і проекти, здатні призвести до позитивних змін соціально-економічного життя країни. Молоді люди зупинилися на тому, що підбили підсумки оргпроектів і оргпланів, які брали участь у конкурсному відборі, та прийняли рішення продовжувати розробку найбільш вдалих із них, для того, щоб не словом, а справою довести, що у нас є НОВЕ МАЙБУТНЄ!

  Зараз можна з упевненістю сказати, що «Новий старт!» отримав «Новий старт!» у думках і діях прогресивної частини громадян нашої країни.

  Настав час діяти, а не говорити!

  Настав час оголосити «Новий старт!» в економічному і соціальному житті України.

  «Новому старту! – Новий старт!»…


  Ю. Батов

  Дивитись: Молодіжна правда

   
     
  Рейтинг@Mail.ru