Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • На сторожі інтересів української сім'ї Надрукувати
  24.03.2009
  Проект "За збереження родини" продовжується, зараз відбувається не лише його корекція на 2009 рік, але і здійснюються зусилля щодо втілення в життя напрацювань Конгресу молодих родин (6-7 грудня 2008р.).

  Сім'я як одна з цінностей, яку відстоюють лідери НДЛМ, постійно знаходиться у полі уваги та роботи організації. Адже сучасне українське суспільство знаходиться у невтішному стані — значення сім'ї нівелюється, молодь часто безвідповідально ставиться до сімейних відносин, в країні з кожним роком збільшується кількість розлучень, а чисельність абортів загрожує майбутньому нації.

  З метою виправлення ситуації в країні, Народно-демократичною лігою молоді вже 5 років успішно реалізується програма “За збереження родини”, яка спрямована на зміцнення сімейних цінностей, підготовку молоді до сімейного життя, соціальну та психологічну підтримку, а також надання практично-методичної допомоги молодим родинам.

  Задля реалізації цих завдань, програма передбачає проведення семінарів та різноманітних консультацій за участі представників духовних кіл і влади, юристів, психологів, створення Клубів сімейного спілкування, а також сприяння внесенню прогресивних змін до українського законодавства.

  Як заключна частина програми 6-7 грудня минулого року за сприяння Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського було проведено Конгрес молодих родин, направлений на вирішення важливих сімейних питань, з якими часто стикаються молоді подружжя. Наприкінці Конгресу було прийнято Резолюцію, що закликає владу і всю українську громаду до змін щодо родинної політики. Зокрема, мова йде про вилучення елементів реклами аморального змісту, ввести консультації у клініках для жінок, що збираються робити аборт, зробити перезапис звукового інформаційного оголошення у вагонах метро, що буде містити наголошення на ввічливості до вагітних жінок тощо.

  Листи з текстом резолюції було відправлені до відповідних державних установ, що мають займатися питаннями сім'ї і відповідають за реалізацію аспектів сімейної політики. Зокрема, ми звернулися до Мінсім'ямолодьспорту, Міністерства охорони здоров'я, Мінтрансу, Міносвіти, мера Києва, а також до Прем'єр-міністра та Президента .

  Плоди роботи бачимо вже зараз — ми отримали письмову відповідь від КП “Київський метрополітен” щодо практичного відпрацювання наших пропозицій, наразі триває комунікація з Міністерством освіти і науки.

  23 березня 2009р. за участі Голови НДЛМ Павла Вікнянського відбулося засідання робочої групи щодо вирішення проблеми абортів в Україні при Міністерстві охорони здоров'я України.

  Під час засідання, в якому прийняли участь представники Православної та інших церков, влади, громадянського суспільства, медики, було обговорено спеціально розроблений проект концепції щодо сприяння дітонародженню та запобігання штучного переривання вагітності (абортів) в Україні, а також питання щодо практики легальних абортів, які потребують законодавчого вирішення.

  Павло Вікнянський запропонував негайно активізувати роботу щодо соціальної реклами сімейних цінностей, зазначивши, що одних концепцій і обговорень дуже мало — треба діяти, використовуючи любу можливість, адже ситуація з величезною кількістю абортів в Україні можна порівняти з новим ґеноцидом.

  Нюта Сірякова, НДЛМ

   
     
  Рейтинг@Mail.ru