Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Конгрес молодих родин відбувся у Києві Надрукувати
  09.12.2008
  6-7 грудня 2008 року в місті Києві в Інституті релігійних наук св. Томи Аквінського пройшов Конгрес молодих родин, заключний захід програми НДЛМ „За збереження родини”.
  Захід був організований Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту та Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського.

  Метою проекту "За збереження родини" є зміцнення інституту сім’ї шляхом формування у молодих родин успішних моделей сімейного життя та міжособистісних відносин, що ґрунтуються на діалозі, повазі та взаєморозумінні.

  Відповідно до умов програми, до участі запрошувалися молоді подружжя, для яких було цікавим послухати про альтернативні варіанти вирішення конфліктних ситуацій та поділитися досвідом, що ж таке – сім’я, найти разом відповіді на інші актуальні питання…

  Родини приїхали на Конгрес із різних регіонів України. В основному це були сімейні пари, які були найактивнішими під час регіональних семінарів „За збереження родини”, що проводилися у жовтні-листопаді 2008 р., у Волинській, Львівській, Запорізькій, Полтавській, Кіровоградській областях і АР Крим.

  Відкрили захід Голова НДЛМ Павло Вікнянський, фундатор проекту, голова ВМГО "Студентська республіка" Володимир Крутько, директор Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського в Києві о. Адам Добжинський і координатор проекту Юлія Краєва.

  Під час заходу в секціях були обговорені наступні теми: вплив кар’єри на стосунки у родині; народження дітей у сім'ї та проблема абортів; шлюб: цивільний, зареєстрований чи церковний?

  Модераторами виступили відомі експерти, науковці та представники духовних кіл: президент Всеукраїнського благодійного фонду “Сім’я”, відповідальний за приготування молоді і наречених до подружнього життя при Головному управлінні у справах сім’ї та молоді КМДА Андріан Буковинський, кандидат психологічних наук, завідувач кафедри психології Київського інституту бізнесу і технологій, координатор програми “Гармонійна родина” Київського міського центру сім’ї “Родинний дім” Людмила Гридковець і о. Адам Добжинський.

  Після жвавого обговорення у секціях відбулася заключна частина, на якій знову зібралися всі учасники та гості Конгресу молодих родин. Було представлено результати дискусій на кожну тему.

  Зокрема, Людмила Гридковець, яка модерувала тему „Народжуваність дітей та проблема абортів”, наголосила на тому, що діти – то дар Божий. І якщо мама завчасно знає, що з дитиною щось негаразд зі здоров’ям, то не варто одразу робити аборт. Бо, як кажуть, ти вбив одну людину, а цим вбив цілий світ.

  Адріан Буковинський зазначив, що на першому плані завжди має бути родина, а потім кар’єра. І якщо так буде, то в сім’ї, буде все гаразд. Основою щасливою родини є любов, віра і підтримка.

  Третя тема „Шлюб: цивільний, зареєстрований чи церковний?” також не залишила учасників байдужою. о. Адам Добжинський акцентував увагу на тому, що якщо родина буде вірувати у Бога, і виконувати Божі Заповіді, то такій сім’ї буде набагато легше жити.

  Учасники Конгресу прийшли до висновку, що всі негаразди від непорозуміння в сім'ї. А шлях до вирішення проблем, які виникають на підґрунті непорозумінь – це діалог у подружжі та в родині. Наслідком є підживлення подружньої любові, покращення порозуміння в подружжі, відкриття дверей своїх сердець одне одному. Чоловік і дружина вчаться слухати і чути одне одного, намагаються зрозуміти почуття іншої людини, а не осуджувати, не оцінювати, вчаться служити одне одному.

  Захід завершився прийняттям проекту резолюції, в якій зазначалося, що важливо популяризувати родинні цінності через приклад успішних Родин відомих акторів, артистів, політиків, бізнесменів, спортсменів, науковців. В освітніх програмах для молоді про сексуальність основний акцент необхідно робити не на просвітництві, а на формуванні ціннісних і духовних засад сприйняття статевості і людської сексуальності.

  Учасники Конгресу молодих родин закликають державні служби вилучити із соціальної реклами елементи, що під приводом боротьби з небажаними наслідками сексуальної взаємодії, розбещують молоде покоління і формують у нього легковажне ставлення до людської сексуальності.

  Закликають, розробити та прийняти на законодавчому рівні документ, який би зобов’язав всіх пацієнток приватних та державних жіночих консультацій, що звернулися до лікаря з метою переривання вагітності (вакуум-регуляція чи аборт), проходити зустріч з психологом та священиком. Зобов'язати проходити подібні консультації чоловіків, що причетні до зачаття дитини.

  Учасники Конгресу, вважають дуже важливими організацію тематичних зустрічей для подружніх пар для спілкування та обміну досвіду (як клуби сімейного спілкування), зміцнення міжлюдських стосунків тощо.

  З числа організаторів та учасників конгресу була сформована робоча група, яка взяла на себе відповідальність доопрацювати текст резолюції та донести його до структур та осіб, які можуть вирішити зазначені питання.

  Під час заходу була поширена цікава та корисна інформаційно-методична збірка "За збереження родини. Проект у дії".

  Дивитись:

  Юлія Краєва, НДЛМ

   
     
  Рейтинг@Mail.ru