Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • У Кіровограді відбувся тренінг-семінар “За збереження родини” Надрукувати
  04.12.2008
  29-30 листопада 2008 року у Кіровограді Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Управління у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації було проведено тренінг-семінар «За збереження родини» для молодих сімей.

  Завдяки професійно проведеним тренінгам вдалося ще на початку семінару створити атмосферу доброзичливості та взаємодовіри. Родини відверто ділилися проблемами, з якими стикалися найбільш часто та отримували кваліфіковані відповіді не лише від психологів, а й від інших родин. Тим більше, що сім'ї мали змогу відтворити найтиповіші ситуації у рольових іграх та разом знайти оптимальний вихід.

  Учасники переглянули анімаційний фільм, де побачили, як виглядає подружжя під час сварок та як страждають від цього діти. Тренери запропонували розв’язати ряд конфліктів, з які виникають майже у кожній родині. Цікавим стало те, що кожен учасник знаходив дуже оригінальні виходи з ситуації, а тренери тактовно їх доповнювали відповідними висновками з конфліктології.

  Головні проблеми, які розглядалися на семінарі – непорозуміння між чоловіком і дружиною, між батьками і дітьми, причини суперечок та побутових сварок. А шлях до вирішення проблем, які виникають на підґрунті непорозумінь – це діалог між партнерами та в родині.

  Завдяки такій практиці відновлюється подружня любов, покращується порозуміння, відкриваються серця одне одному. Народжуються діти у атмосфері любові та добра. До речі, після минулорічного семінару-тренінгу у чотирьох пар народилися діти.

  Молоді сім’ї та психологи Ганна Тітова (за спеціальністю «Практичний психолог», випускниця Київського інституту внутрішніх справ, тренер, викладач «Практичної психології» КОЦДЮТ) та Альона Бокай (за спеціальністю «Практичний психолог», випускниця Кіровоградського державного педагогічного університету, методист-психолог ДЛАУ) формували успішні моделі сімейного життя та міжособистісних відносин.

  Цікавою була й інформація медичного психолога Нелі Костенко, з обласного центру репродуктивного здоров’я, про сексуальне життя, сучасні засоби контрацепції, проблему абортів та ін.

  Мар’яна та Ярослав Ярошевські розповіли про використання знань з психології (архетипи та їх взаємодія), соціоніки для зміцнення родини. Вони ненав’язливо демонструючи безліч прикладів успішних моделей сімейного життя та міжособистісних відносин, наповнених діалогом, взаємним порозумінням та повагою до гідності кожного, не лише у літературі, серед відомих подружжів та знайомих родини, а й на власному досвіді.

  Не обмежилися психологи та тренери різними формами колективної роботи. Дуже приємною для кожної родини стала також персональна увага до них: окрім інтерактивного опитування (комп’ютерна програма по визначенню позитивних й негативних явищ у родині та відповідні поради) родини мали змогу поспілкуватись з психологами наодинці.

  Приємно було почути на закінчення семінару не лише слова подяки, а пропозицію продовжувати зустрічатися постійно та створити клуб сімейного спілкування, адже дуже багато тем ще необхідно обговорити.

  Під керівництвом тренерів, були розроблені рекомендації, які можуть допомогти молодим сім’ям запобігати та розв’язувати конфлікти, зберегти та укріпити родинні стосунки. Було вирішено їх надрукувати у формі буклету та розповсюдити.

  Сподіваємось, що завдяки таким семінарам та їх резонансу дійсно покращиться демографічна ситуація, зміцниться інститут сім’ї, а клуби сімейного спілкування стануть запорукою щасливої родини.

  Дивитись фотогалерею >>>

  Прес служба Кіровоградської НДЛМ

   
     
  Рейтинг@Mail.ru