Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • У Сімферополі пройшов семінар «За збереження родини» Надрукувати
  26.11.2008
  Яке значення має слово «Родина» для молоді? Які шлюби найміцніші? Які проблеми очікують молодь у співдружньому житті? На ці та багато інших питань шукали відповіді учасники семінару «За збереження родини», який відбувся в місті Сімферополі 21-22 листопада 2008 року. Організаторами даного заходу виступили Народно-Демократична Ліга Молоді за підтримки Міністерства у справах сім’ї молоді та ґендерної політики АР Крим.

  Семінар складався із декількох частин: на початку усі пройшли тест, який визначив на скільки пари знають одне одного. Далі тренери провели лекцію яка плавно перейшла у живе спілкування.

  Варто відзначити що на початку тренінгу ніхто не хотів виказувати проблеми власних стосунків, або навіть просто обговорювати проблеми своєї сім'ї, але майстерність психологів змогла перебороти усі сумління учасників…

  Краще про проведення проекту можуть сказати його учасники:

  Ганна, учасниця семінару: “Дуже цікавий та захоплюючий проект. Сподобалося те, що обговорювали не тільки позитивні сторони шлюбу, але і проблеми, які рано чи пізно виникають у сімейних стосунках, і саме від міцності почуттів буде залежати як ці проблеми будуть вирішуватися.

  Багато людей роблять у наш час дуже поспішні рішення, про які шкодують усе майбутнє життя, і ніхто не висвітлює ці питання у суспільстві. Дякуючи Народно-Демократичній Ліги Молоді та всім організаторам даного заходу, я вважаю, на цю проблему звернуть увагу..”

  Дмитро учасник семінару: “Дуже сподобалися приклади і ситуаційні задачі, що нам пропонували тренери. На цьому тренінгу я пізнав як буду вирішувати ті чи інші питання та як на це буде реагувати моя “друга половинка”.

  Дивитись фотогалерею семінару >>>

  Прес служба НДЛМ АР Крим

   

   
     
  Рейтинг@Mail.ru