Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Традиції в сім’ї відіграють важливу роль Надрукувати
  17.11.2008
  15-16 листопада 2008 року в м. Запоріжжі сталася дуже приємна та очікувана подія – пройшов семінар-тренінг для молодих сімей „За збереження родини”. Участь в ньому прийняли 15 сімей з м. Запоріжжя та Запорізької області. Організаторами даного заходу виступила Народно-демократична ліга молоді за підтримки Міністерства України сім'ї, молоді та спорту.

  Першочерговими завданнями семінару були: підтримка молодих сімей, сприяння їх культурному та духовному розвитку, зміцнення конструктивних сімейних традицій.

  Під час тренінгу обговорювались особливості взаємовідносин між чоловіком та жінкою, батьками та дітьми, молодим подружжям та старшими членами родини в умовах сучасного Українського суспільства. Особливу увагу учасники заходу звернули на роль, яку відіграє громада у формуванні традицій та моделей поведінки молодої сім’ї, на взаємозв’язок між культурним та духовним рівнем розвитку подружжя та його матеріальним статком.

  Найжвавіше обговорення викликала вправа „сімейні цінності”, під час якої молодим родинам було запропоновано визначити основні традиції та правила поведінки своєї власної сім’ї та пригадати, як вони сформувалися. Для деяких подружжів відкриттям стало те, що вони мають досить цікаві традиції, які перейняли з досвіду власних батьків. Також багато було розказано романтичних історій з приводу започаткування традицій.

  Взагалі, атмосфера та формат тренінгу дали змогу учасникам не тільки зміцнити свій шлюб, а й „глибше зазирнути” у духовний світ свого партнера.

  Так, родина Михайла та Наталі Бондаренків висловила свої враження від участі у заході: „Для нас було великим задоволенням приймати участь у цьому семінарі. Ми зрозуміли, що іноді сварки в нашій родині виникали по досить прозаїчній причині – нам не вистачало уваги з боку один одного і ми таким чином компенсували це. Ми ніколи не замислювалась про емоції, які виникають по відношенню до партнера, про те, що важливо сказати „від свого імені”, без звинувачень – і саме ця „дрібниця” і є запорукою довірливих та гармонійних взаємовідносин”.

  Учасники відверто ділились досвідом свого подружнього життя, що допомогло визначити типові проблеми, які виникають у подружньому житті молодих сімей та спільно винайти конструктивні шляхи вирішення конфліктних ситуації.

  За результатами семінару родини навчились виявляти проблемні питання в стосунках та спільно знаходити ефективні шляхи їх вирішення. Також спільно були визначені ознаки повноцінної родини, а саме: згуртованість, довіра один одному, відкритість для встановлення нових стосунків, оптимізм і турбота, здатність до розвитку та саморозвитку, ідентичність, готовність до зміни ролей, залучення всіх членів родини до прийняття сімейних рішень.

  Дрей Ганна, учасниця семінару відзначає: “Когда смотришь ТВ, ужасаешься, потому что показывают сплошь и рядом какие-то споры, разборки, разводы.. Но семейная жизнь бывает счастливой, веселой, яркой и интересной! И хочется это показать! Что есть, есть такие семьи, которым интересно друг с другом, жизнь которых полна приключений и ярких событий, семьи, которые светятся от счастья, потому что они вместе!”

   

  Прес-служба Запорізької НДЛМ


   
     
  Рейтинг@Mail.ru