Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Гарна родина – добробут України Надрукувати
  03.11.2008
  Студентська рада м.Полтави підтримала ініціативу Народно-демократичної ліги молоді у реалізації всеукраїнського проекту для молодих подружніх пар «За збереження родини» під егідою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, за підтримки управління у справах сім`ї, молоді та спорту міськвиконкому і реабілітаційного центру «Вихід є!».
  Минулих вихідних у Полтавському інституті економіки і права молоді 1-2 листопада 2008р. подружжя говорили про сімейні цінності. Тема надзвичайно важлива на сьогоднішній день, адже сім`я – це найперший інститут формування людини як особистості, її творчого та фізичного потенціалу, рис характеру. Виходячи з цього, можемо зробити висновок, що від сім`ї залежить те, яка буде нація у майбутньому.

  Сьогодні у типовій українській сім`ї за даними соціологів не усе гаразд, як здається на перший погляд… Спостерігається велика кількість розлучень. Причин для цього дуже багато. Це і сварки, сімейні зради, відсутність кохання та взаєморозуміння один одного. На це також впливає і фінансовий фактор у родині.

  Найголовніше завдання сім`ї – народження й виховання нового покоління, але, коли у родині виникають часті сварки, насилля, з`являється схильність до алкоголю чи дитина обділена батьківським піклуванням, то надіятися на те, що школа чи вищий навчальний заклад виховає у ній зразкового громадянина не варто, адже становлення характеру у дітей формується у ранньому віці. Як кажуть у народі: «Які батьки, такі й діти».

  Протягом семінару було порушено два основні питання: залежності у сім`ї та насильство. Ці теми найбільше повинні враховуватися, коли ми говоримо про здорову сучасну сім`ю. За даними незалежних досліджень, в Україні до 85% родин мають дисфункції у відношенні залежностей та насилля. Для учасників семінару було представлено сучасні методи та інструменти роботи з проблемами. Це метод Мюррей та програма 12 кроків.

  Сімейні пари змогли проаналізувати свої системи і отримали необхідний план дій для побудови функціональної сім`ї. Особливу увагу було приділено сім`ям, з яких виросли партнери і ролям, які потрібно було виконувати у сім`ях щоб вижити.

  На захід завітав голова Народно-демократичної ліги молоді Павло Вікнянський. Власне тренінг проводив досвідчений психолог, директор реабілітаційного центру «Вихід є!» Руслан Ільченко, який стверджує, що хоч політика держави у напрямку розвитку інституту сім`ї останнім часом у економічному плані дещо покращилася, але у психологічному аспекті вона бажає кращого. Цю функцію на себе беруть такі центри як «Вихід є!», які сприяють зміцненню родинних стосунків та допомагають подружжям у багатьох питаннях.

  Гарна родина – добробут України!

  Дивитись: Фотогалерея заходу

  Прес-служба Студентської ради м.Полтава

   

   
     
  Рейтинг@Mail.ru