Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Студентам Області Відверто!!! Надрукувати
  04.03.2008
  Всі, хто хоча б раз брав участь у проекті “Студентська республіка” чи може чув про неї, знають про найблагородніші цілі, що кожного разу ставлять перед собою організатори. Студентська республіка, це не лише студентська країна, в якій є свої правила та закони, а й місце де молодь може втілити свої якнайрізноманітніші таланти, проявити свої лідерські якості й повірити у те, що в світі немає нездійсненних задач та мрій.

  Дізнавшись про організацію чергової вузівської “Республіки”, рядовий студент відважується на відчайдушний крок – відвідати цю диво-країну студентських мрій. І мріє... мріє заявити про себе, як ініціативну, вольову, впевнену у собі молоду людину, що здатна підкорювати вершини, що відчуває шалену жагу до перемог та звершень, що не чекає поки для нього, як для молодого лідера, ХТОСЬ відчинить двері, а прагне ввійти в них сам.

  І ось починається перший етап проекту “Студентська республіка”, так, ще саме на початку свого шляху до мрії, змагаючись з іншими молодими та амбіційними студентами рідного ВУЗу, наш герой розуміє, що інколи трапляються дуже дивні речі: з якоїсь незрозумілої причини більшість учасників проекту є не тими хто прагнув сюди потрапити, а ті, хто треба; гра є цікавою не для самих учасників, а для тих, кому треба; і зовсім дивним є те, що мером Вузівської Республіки оголошують не якнайактивнішого її учасника, а того, кого ТРЕБА...

  ...Треба? Кому? Молодим лідерам, чиї мрії було розбито вщент? Їхнім палким вболівальникам, що підтримували їх під час безнадійної боротьби? Людям, що приїхали на республіку взяти участь у субфестивалях? Навряд... Хто ж вони, хоронителі студентських мрій, володарі монархічних “Студентських республік”? Хто ж має право ділити студентів свого ж ВУЗу на чорних та білих, своїх та чужих, тих, хто прагне до перемоги і тих, кому ТРЕБА перемогти?

  Для визначення цих диво-осіб не обов’язково викликати ФБР та СБУ, достатньо лише подумати логічно: з кого складається оргкомітет Вузівської республіки? Із лідерів студентського самоврядування ВУЗу, що й підбирають тих, кого їм треба. А хто ж обирає тих самих лідерів? Керівництво ВУЗів, що прагне розвивати лідерські якості, у тих, хто їм треба...

  Ось саме чому й була створена Всеукраїнська громадська молодіжна організація “Студентська республіка”, у якої є авторське право на ідею та назву проекту. Також була створена Полтавський обласний осередок ВМГО „Студентська республіка”. Метою яких є взяти на себе контроль за організацією та проведенням як ВУЗівських так і Обласної та Всеукраїнської “Студентської республіки”.

  Ця організація вже розпочала свою активну діяльність на теренах Полтавщини. У місті Полтаві вже сформовано одну з трьох “партій”, яка складається з представників неформальних лідерів полтавських ВУЗів. Які вже зараз перебувають у форматі гри, пліч-о-пліч з членами Полтавського осередку Всеукраїнської громадської молодіжної організації “Студентська республіка” та Полтавської обласної організації Народно-демократичної ліги молоді працюють над усуненням можливості, як “приватизації” Студентської республіки в середині ВУЗу, так і маніпулювання ходом гри з боку інших громадських організацій, що переслідують свої меркантильні інтереси на обласному та Всеукраїнському рівнях проекту. Отож зазирніть уважно в очі ваших одногрупників. Можливо хтось із них вже є учасником проекту!

  Перший крок ми вже зробили. У цьому році для того, щоб Полтавський обласний осередок ВМГО „Студентська республіка” визнав оргкомітети на рівні ВУЗів представникам студентського самоврядування потрібно буде підписати договір про співпрацю. P.S. Можливо, прочитавши про неабиякі знущання з боку представників еліти студентства ВУЗів, у вашому серці запалає вогник до нелегкої праці та активної участі у підготовці та проведенні Студентської республіки, бажання прикрити своїм крилом весь її електорат і ніколи, нізащо, нікому і ні за які гроші не продати її та не продатися самому! Якщо так, то звертайтесь до Полтавського осередку ВМГО „Студентська республіка” за телефоном 80663147958.

  Якщо не ти, то хто? Якщо не зараз, то коли?

  Ольга Кривошеєва, м. Полтава

   
     
  Рейтинг@Mail.ru