Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • В Харкові відбувся семінар "За збереження родини" Надрукувати
  26.11.2007
  24-25 листопада в Харкові відбувся семінар в межах проекту "За збереження родини". 15 учасників-молодих родин разом з психологами-тренерами обговорювали цінності молодої родини і яку роль сім'я відіграє в сучасному суспільстві. Далі російською.

  Почему сегодня так важно молодежи говорить о семье, и отчего она стала предметом внимания Народно-демократической лиги молодежи? Все объясняет простая статистика: в Харьковской области за 9 месяцев 2007 года на 10300 браков, приходится 6500 разводов. То есть из 3-х семей 2 распадаются. А это значит, что большинство детей воспитываются без должного внимания родителей, стрессы, нервоз депрессии екс-супругов, что и говорить о демографии, ее показатели по Украине неутешительны.

  Вот и собрались 15 молодых семей психолог и тренера обсудить то, как можно сохранить молодую семью и какую роль такая семья может сегодня играть в современном обществе. Рецепты вроде бы простые, но за этой простотой скрывается основа и стабильность современного общества, а их игнорирование влечет за собой риски и угрозы.

  Первое на что обратили внимание тренеры семинара – это на глубину понятия семья. Молодым парам было предложено простое на первый взгляд упражнение –составить свое генеалогическое дерево, восстановить свой род и обозначить отношения с родственниками. Как оказалось – это довольно непросто. Ведь в повседневной жизни, особенно в крупных городах мы все более забываем родственные связи, а тем более – они стают для нас обузой. Далее ребята планировали свой день. Проанализировав свои планы выяснилось, что в них отсутствует "вторая половинка" – супруг или супруга, оказалось, что такие вещи как прогулка, поездка, или поход в театр, на стадион или в гости упорно игнорируются нашими планами, это, вроде, само собой разумеется, но как выяснилось, мы забываем это "само собой". А общие хобби, поддержка участие в делах друг друга и еще много чего, что мы упускаем в современном ритме. Было даже предложено новое понятие – менеджмент семьи, то есть осознанное управление своими обязательствами, ответственностью временем.

  Конечно, молодые пары не могли не коснуться духовной составляющей семьи, современная молодежь отстранилась от религиозных норм общества. Участники открыли для себя одну интересную особенность – тема Бога – оказалась темой табу, гораздо легче было говорить об половой интимной жизни, чем об отношении к вере. Как выяснилось, члены семьи зачастую даже не знали о духовных предпочтениях друг друга, не обсуждая эти стороны жизни. Хотя семья, во многом, и религиозный институт признать, что брак не определяется просто штампом в паспорте, оказалось не просто. И потому для многих участников семинара появился новый стимул ответственности и осознания глубины своей социальной роли.

  Почему сегодня так актуально поднимать молодежными организациями проблему семьи. Все объясняется достаточно просто. Семьи преимущественно создаются молодыми людьми. В семье воспитываются дети, и родители являются примером для них. Борьба с негативными общественными процессами, такими как курение, злоупотребление спиртным, наркомания, распространение порнографии, аборты, распространение инфекций, передающихся половым путем – все это вещи несовместимые с семьей. Но кроме этого, развитие перечисленных явлений среди молодежи напрямую связано с отношением к семье, с ответственностью перед своим супругом/супругой, перед будущими детьми.

  Все эти темы также поднимались при встречах со студентами в рамках проекта "За сохранения семьи" во ВУЗах Харькова активистами Народно-демократической лиги молодежи и региональных партнеров проекта. Благодарим Министерство по делам молодёжи, семьи и спорта за поддержку проекта «За сохранение семьи».

  Дивитись фотогалерею >>>

  Олександр БЕЗУГЛИЙ, м. Харків

   
     
  Рейтинг@Mail.ru