Нумо, з нами поетично кроїти Всесвіт!
«ХІІІ Зимова Студреспубліка» на тему «(Р)еволюційний план для прогресу України та людства» завершилася у Карпатах. Які основні висновки? Революційні події і в Україні, і в усьому світі — близькі та невідворотні. Поки що ми спільно можемо вплинути: чи це буде прогресистська революція, або, зважаючи на ступінь цинізму правлячих груп і зомбування, декласованості мас — попереду ще більше одичіння, архаїзації, нещастя [+ відео].
Без надзусиль — Україна приречена
22–25 серпня 2020р. на самому березі Чорного моря, у Скадовську, відбувся фінал XXII  Студреспубліки на тему «Надзусилля для прогресу та справедливості». Люди довгої доброї волі з’їхалися з усієї України, щоби в умовах унікального формату квазідержави, своєрідного реактору майбутнього, у надзвичайно насиченому режимі спільно шукати відповіді на найскладніші проблеми [+ відео].
Революція — неминуча?!
У Карпатах завершилася «ХІІ Зимова Студреспубліка» на тему «Прогрес між еволюцією та революцією». Підсумки — надзвичайно відповідальні. Хочеться, аби все було спокійно, але жорстокі виклики, що стоять перед Україною, не залишають часу. Прогрес через широкий, серйозно інституціалізований, суспільний діалог по всій території держави — кращий сценарій, але вибух народного ентузіазму і ситуація інноваційного ривку вірогідніше стануться за умов прогресивної революції. Звісно, бажано «тихої» [+ відео].
"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
У Криму знову створюється дивовижна країна!
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі "Сонечко" (АР Крим, поблизу Євпаторії) Студреспубліка знову збирає учасників і друзів. "Україна моєї мрії" – актуальна тема цьогорічного фіналу, під час якого кожен зможе згадати свої дитячі та розкрити дорослі мрії, відчути себе в майбутньому та зануритися в те, що здається зовсім нереальним.
Стартує проект "За збереження родини" у Чернігові
19 березня 2011 року в м. Чернігові Чернігівський обласний осередок ВМГО "Студентська республіка" за підтримки відділу сім`ї та молоді Чернігівської міської ради, запрошує молоді родини та пари, які зустрічаються тривалий чай, до участі у проекті "За збереження родини".
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
За збереження родини!
27-28 листопада 2010 року у Київській області пройшов Конгрес молодих родин. Це був заключний захід програми „За збереження родини”, організованої Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • В Кіровограді пройшов семінар „За збереження родини” Надрукувати
  12.12.2007
  8-9 грудня 2007 року в приміщенні Обласного центру дитячої та юнацької творчості, який знаходиться на вул. Калініна, 36 (відповідні умови, смачна кухня) м. Кіровограді пройшов семінар „За збереження родини”. 15 молодих сімей та психологи Ганна Тітова та Ольга й Ігор Бикови формували успішні моделі сімейного життя та міжособистісних відносин.

  Завдяки професійно проведеним тренінгам вдалося ще на початку семінару створити атмосферу доброзичливості та взаємодовіри. Родини відверто ділилися проблемами, з якими стикалися найбільш часто та отримували кваліфіковані відповіді не лише від психологів, а й від інших родин. Також були продемонстровані молодим сім’ям успішні моделі сімейного життя та міжособистісних відносин, наповнених діалогом, взаємним порозумінням та повагою до гідності кожного. Крім того була розглянута тема запобігання та розв’язання конфліктів. Учасники переглянули анімаційний фільм, де побачили, як виглядає подружжя під час сварок та як страждають від цього діти; та кінострічку «Кохання», яка переконала кожного глядача у необхідності збереження цього почуття.

  Не обмежилися психологи та тренери різними формами колективної роботи. Дуже приємною для кожної родини стала персональна увага до них: окрім інтерактивного опитування (комп’ютерна програма по визначенню позитивних й негативних явищ у родині та відповідні поради) родини мали змогу поспілкуватись з психологами на одинці. Серед проблем, слід зазначити складність родин залишити на два дні дітей, відпроситися з роботи, використати вихідні не для облаштування побуту та інше. Мінусом також став брак часу: проблеми відносин дітей і батьків торкнулися поверхнево. Приємно було почути на закінчення семінару не лише слова подяки, а пропозицію продовжувати зустрічатися постійно та створити клуб сімейного спілкування, адже дуже багато тем ще необхідно разом обговорити.

  Представник Управління у справах сім'ї, молоді та спорту, Дмитро Петринський, який пройшов семінар разом із своєю дружиною Вікторією, не лише підтримав цю пропозицію, а зазначив необхідність проводити такі семінари і в районних центрах Кіровоградщини, де демографічна ситуація також критична.

  Психологи зацікавилися цим проектом та хотіли б обмінятися досвідом з іншими спеціалістами.

  Таким чином, поставлені задачі виконані на відповідному рівні. Сподіваємось, що завдяки таким семінарам та їх резонансу дійсно покращиться демографічна ситуації, зміцниться інститут сім’ї, а клуби сімейного спілкування стануть запорукою щасливої родини.

  Семінар „За збереження родини” був організований Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства у справах сімї, молоді та спорту. Висловлюємо подяку голові Кіровоградського територіального осередку НДЛМ Анні Сурковій за гарно організований семінар.

  Прес-служба НДЛМ

   
     
  Рейтинг@Mail.ru