"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
Розрізнених ніхто не почує!
Лідер Студреспубліки і НДЛМ Павло Вікнянський закликав організований молодіжний рух до консолідованих дій щодо спільних питань, які треба відстоювати перед державою, враховуючи прихід нової владної команди. Механізмом для лобіювання та впровадження узгодженої політики має стати, на його думку, реформований і потужний Український молодіжний форум.
Студреспубліка - центр розумової активності
У зимовій грі за темою «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)» взяли участь із півсотні найкращих, найрозумніших і найактивніших представників із усіх куточків України!
Драматичний фінал КВН Студліги Луцька
Вчора, 3 березня в Центрі культури і дозвілля ВНУ ім. Лесі Українки розіграли четвертий Кубок ректора цього вишу. В нинішньому сезоні цей почесний трофей був і головним для "Студентської КВН ліги Луцька", яка відбувалась на базі ВНУ. Організована Студентською радою ВНУ, Лігою КВН "Волинь" та ВОО НДЛМ.
Визначився володар Кубку Луцька з брейн-рингу
Переможцем розіграшу «Кубку Луцька із брейн-рингу» стала команда «Наутілус» із біологічного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині • Останні статті

  Або прогрес, діалог і мир – або варваризація, розпад і жевріння
  01.09.2018

  24-27 серпня 2018р. на Чорноморській косі, під Очаковом, на узбережжі Чорного моря» відбувся фінал ХХ ювілейної Студреспубліки під лозунгом «ХХ років для України – Покоління Республіки». 20 років Студреспубліка є унікальним майданчиком, який об’єднує небайдужих до майбутнього України, думаючих і прогресивних українців – активну молодь й інтелектуалів/ок. Головний висновок із роботи над темою «Як досягти прогресу і миру в Україні та на планеті» – України може не стати, якщо наша країна терміново не вийде на шлях миру і прогресу.


  Готовність №1! «Кращий студент України» — може це Ви?
  03.11.2017
  У країні звикли говорити, що молодь – «наше майбутнє». Але чомусь із року в рік молодь усе більше обмежують, навіть мізерні стипендії для щоденних потреб у студентів забирають. Але наші студенти кожен рік доводять, які вони талановиті та соціально активні. Участь у Всеукраїнській конкурсній програмі «Кращий студент України-2017» дає можливість спудеям проявити свої здібності та продемонструвати здобутки. Поспішайте реєструватися!


  Наша сім’я – наше багатство
  10.12.2015

  У Полтаві були підбиті підсумки програми «За збереження родини», спрямованої на підтримку діалогу в молодих родинах та загалом інституту сім'ї. Для цього у місто прибули Павло Вікнянський, лідер республіканців, та о. Антоній Рудий, психолог, священик, які зустрілися з учасниками програми. За підсумками була прийнята резолюція, котра буде спрямована на органи влади.


  Секрети успішної родини
  04.12.2015
  afisha.jpg

  5 грудня о 12.00 в ауд. 417 Полтавської державної аграрної академії перед молодими людьми з дуже корисною та цікавою доповіддю про секрети успішної родини виступить священик, психолог о. Антоній Рудий, відомий на всю Україну своєю роботою з молоддю, студентами, громадськими активістами. Запрошуємо!


  Вірю в краще!
  03.10.2010
  Віра Андріюк: Що ж, Студреспубліка-2010 закінчилася! А з яким результатом? Зараз спробую проаналізувати і дати відповідь на це запитання зі своєї точки зору.


  Що потрібно зробити в цьому житті, щоб одружитись і прожити щасливо все життя?
  24.11.2009
  Таке питання постало переді мною, коли ми з коханою дівчинкою прийшли на семінар організований у рамках проекту НДЛМ "За збереження родини" на тему: "Покликання бути чоловіком і жінкою у родині".


  В переддень Всесвітнього Дня дитини: турбота про "особливих" дітей
  21.11.2009
  Статистика засвідчує, що частота народження дітей з синдромом Дауна - одна на тисячу новонароджених. В Києві щороку народжуються 26-28 "особливих" дітей. Тепер в них буде можливість відвідувати дитсадки та розвиватись. Читайте повний текст статті російською.


  Новому старту - новий старт!
  26.05.2009
  Події, що відбулися в соціально-економічному та студентсько-молодіжному життю нашої країни в період з 14 по 17 травня 2009 року, складно переоцінити.


  В армії неспокійно?...
  28.04.2009
  Член Правління НДЛМ, гвардії солдат Голубович Олексій звернувся з відкритим листом до Голови Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки і оборони Анатолія Гриценка з пропозиціями стосовно негайного покращення існуючої системи у Збройних силах України.


  Раз два три, раз два три, раз два три, раз
  17.04.2009
  3 апреля, сегодня Молодежный Венский бал, ощущается сумасшедшее волнение. Попасть на бал необходимо не позже 18.00. Согласно правилам, опаздывать нельзя. Успокаиваешь себя, что все окей, такси уже ждет, сзади тебе затягивают корсет, а ты докрашиваешь второй глаз, в сумочку все необходимое не помещается, поэтому приходится выбирать между фотоаппаратом и кошельком.


  Як зберегти молоду сім’ю?
  14.01.2009
  У Києві відбувся перший в історії України Конгрес молодих родин, що є фінальним заходом великої програми «За збереження родини», проведеної Народно-демократичною лігою молоді (НДЛМ) за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, за співучасті Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського. «У нашій країні основою суспільства є родина, тож негативні явища, які присутні в родинних стосунках, великою мірою проявляються в суспільному житті, – сказав на відкритті форуму голова НДЛМ Павло Вікнянський. – Нині такого негативу накопичилося чимало: переривання традицій духовності, насильство, безвідповідальне батьківство, аборти, сексуальна розбещеність, інфантильність тощо. Такі чинники призводять до руйнації самого інституту сім’ї, а отже ставить під загрозу національну безпеку держави».


  Вікнянський: "Хотілось би побачити чіткі пріоритети в роботі Міністра"
  02.04.2008
  Павло Вікнянський - Голова ВМГО "Народно-демократична ліга молоді" висловив незадоволення діяльністю Міністра Павленко.


  Крутько: Павленко несе відповідальність за стан речей, що існують сьогодні
  01.04.2008
  Володимир Крутько - Голова ВМГО „Студентська республіка” піддає критиці діяльність Мінсім`ямолодьспорту, говорячи, що молодіжний рух потребує змін.


  Студентам Області Відверто!!!
  04.03.2008
  Всі, хто хоча б раз брав участь у проекті “Студентська республіка” чи може чув про неї, знають про найблагородніші цілі, що кожного разу ставлять перед собою організатори. Студентська республіка, це не лише студентська країна, в якій є свої правила та закони, а й місце де молодь може втілити свої якнайрізноманітніші таланти, проявити свої лідерські якості й повірити у те, що в світі немає нездійсненних задач та мрій.


  Життя — це гра!?
  02.06.2007
  Майже рік, як словосполучення «політична криза» стало невід’ємним, коли йдеться про Україну. Але що таке криза? Чи варто її боятися?   

  Студентська республіка

   

   
  Як Ви оцінюєте ступінь вирішення проблем молоді нинішньої українською правлячою верхівкою?

   
   
   
  Код банера для розміщення на веб-сайті (88х31):

     
  Рейтинг@Mail.ru