"За збереження родини" дає змогу задуматися над сімейним життям
НДЛМ за підтримки Мінмолодьспорту провела проект, спрямований на зміцнення інституту сім'ї. Участь взяли молоді люди з різних регіонів України, а у підсумку була прийнята резолюція.
Студреспубліка–2012: втілення спільної мрії
24-27 серпня 2012р. у розважальному комплексі «Сонечко» (АР Крим, поблизу Євпаторії) відбувся фінал Міжнародної програми «Студентська республіка-2012». Проект проходив 14-й раз. Тема фіналу - «Україна моєї мрії».
Цінності в політиці
Цій тему було присвячене стажування переможців Студреспубліки-2012 – депутатів Студентського парламенту та Студентського президента України, яке відбулося в Києві минулого тижня. У доробку – можливість достукатися до влади, новий досвід і проекти, корисні знайомства, приємні враження та заряд енергії на майбутнє.
Свято Валентинове
Цей холодний зимовий тиждень розпочався дуже гаряче, адже на понеділок припало свято оповите романтикою день Св. Валентина. Студентська республіка не змогла оминути цю подію.
Виставка у Кабміні
11 листопада 2010 року Міністр Кабінету Міністрів України Анатолій Толстоухов відкрив виставку, присвячену розвитку молодіжного та дитячого громадського руху. Виставка знаходиться у Будинку Уряду та організована з нагоди Всесвітнього дня молоді. На виставці представлений стенд Студреспубліки з матеріалами і про НДЛМ. Також під час виставки поширений спецвипуск "ЗаДіло!".
Визначилися всі фіналісти Ліги КВН "Волинь"
18 березня в Луцькому палаці культури відбулась остання півфінальна гра Ліги КВН "Волинь". В боротьбі за дві путівки до фіналу боролись 5 команд: "Термінал Б" Бориспіль, "Оптом дешевше" Тернопіль, "Аж2о" Луцьк, "ТоргашиЖ" Київ, "Наслідки політехніки" Львів.
Розрізнених ніхто не почує!
Лідер Студреспубліки і НДЛМ Павло Вікнянський закликав організований молодіжний рух до консолідованих дій щодо спільних питань, які треба відстоювати перед державою, враховуючи прихід нової владної команди. Механізмом для лобіювання та впровадження узгодженої політики має стати, на його думку, реформований і потужний Український молодіжний форум.
Студреспубліка - центр розумової активності
У зимовій грі за темою «Оптимальна для українця модель соціальної взаємодії (громадські структури та політичні партії нового типу)» взяли участь із півсотні найкращих, найрозумніших і найактивніших представників із усіх куточків України!
Драматичний фінал КВН Студліги Луцька
Вчора, 3 березня в Центрі культури і дозвілля ВНУ ім. Лесі Українки розіграли четвертий Кубок ректора цього вишу. В нинішньому сезоні цей почесний трофей був і головним для "Студентської КВН ліги Луцька", яка відбувалась на базі ВНУ. Організована Студентською радою ВНУ, Лігою КВН "Волинь" та ВОО НДЛМ.
Визначився володар Кубку Луцька з брейн-рингу
Переможцем розіграшу «Кубку Луцька із брейн-рингу» стала команда «Наутілус» із біологічного факультету Волинського національного університету імені Лесі Українки.
 
 • Студреспубліка
 • Народно-демократична партія
 • Ініціативи змін
 • Центр політичної освіти
 • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту
 •  
 • Молодіжний портал
 • Молодіжна правда
 • РЦ "Гурт"
 • Громадський простір
 • Вільний молодіжний портал
 • Молодіжний портал Волині

 • Наша сім’я – наше багатство Надрукувати
  10.12.2015

  У Полтаві були підбиті підсумки програми «За збереження родини», спрямованої на підтримку діалогу в молодих родинах та загалом інституту сім'ї. Для цього у місто прибули Павло Вікнянський, лідер республіканців, та о. Антоній Рудий, психолог, священик, які зустрілися з учасниками програми. За підсумками була прийнята резолюція, котра буде спрямована на органи влади.

  phtoto12312

  Участь взяли молоді люди з різних регіонів, які вже створили сім’ю або готуються до цього важливого кроку у житті. А 5 грудня 2015р. у приміщенні Полтавської державної аграрної академії перед молодими людьми з дуже корисною та цікавою доповіддю про секрети успішної родини виступив священик, психолог о. Антоній Рудий, який активно працює з молоддю, студентами, громадськими активістами.

  Також вступне слово виголосив лідер республіканців України Павло Вікнянський. Він розповів про негативні вражаючі дані на сьогодні з приводу розлучень, зробив аналіз цієї негативної тенденції та дав поради як цього уникнути. Також Павло торкнувся історії програми «За збереження родини», котра розпочалася саме з Полтави.

  Разом із учасниками були обговорені наступні питання: підготовка до подружнього життя, покликання чоловіка та жінки у родині, народження дітей як запорука гармонійних стосунків у родині, чинник любові як необхідність ефективної сім’ї. Підсумкову резолюцію, в якій викладені конкретні актуальні заходів удосконалення вітчизняної системи підтримки сім’ї, було обговорено у групах.

  Усі пропозиції були враховані у підсумковій версії резолюції. Зокрема, державі пропонується:

  • забезпечити комфортність сім’ї в умовах сучасного інформаційного поля, популяризацію сім’ї та здорового способу життя як актуальної об’єднавчої ідеї, модної «теми».
  • у освітніх програмах для молоді про сексуальність основний акцент необхідно робити не на просвітництві, а на формуванні ціннісних і духовних засад сприйняття статевості та людської сексуальності.
  • відновити курс підготовки учнівської молоді до сімейного життя. Для батьків проводити «класну годину» для отримання додаткової практичної інформації для створення гармонійних відносин в сім’ї.
  • забезпечити навчання соціальних працівників методам роботи саме з молодими родинами.

  Повний текст резолюції див. у долучнику .

  Сьогодні необхідно активізувати громадську роботу для зміцнення сімейних цінностей, підготовки молоді до сімейного життя через діалог і соціальну та психологічну підтримку, а також надання практично-методичної допомоги родинам.

  Серед учасників і виступаючих, до речі, можна було побачити лідера полтавських республіканців Олега Слизька, голову Молодіжного парламенту Полтавщини, експерта з сімейної проблематики Олександра Сазонова, а також депутата Полтавської міськради Олександра Глазова, громадських активістів Романа Широких і Андрія Гедровича.

  Програма «За збереження родини» (Конгрес молодих родин та молодих осіб, які планують вступити до шлюбу) організована Народно-демократичною лігою молоді за підтримки Міністерства молоді та спорту України, Студреспубліки та Студентської ради м. Полтава.

  IMAG1632 IMAG1634 IMAG1635

   
     
  Рейтинг@Mail.ru